NorVita toetub tipptasemel toitumisalastele uuringutele, tuues kokku teaduse ja tehnoloogia, et luua parimaid sprei vitamiine.

Kõik meie tooted on loodud Eestis 100% NorVita originaalvalemite põhjal. Meie tootearendajad tegelevad igapäevaselt uute toodete loomise ning olemasolevate täiendamisega vastavalt konkreetse turu nõudlusele.

Kõik tooted on kontrollitud ja sertifitseeritud Euroopa Liidu ametite poolt. NorVita tootmishoone on FDA ( food and Drug Administration) poolt kontrollitud ja registreeritud.

KOGEMUS

NorVita töökultuur lähtub filosoofiast, mis seab esikohale kogemuse ja kiire kohanemise. Olgu selleks akadeemilised uuringud, teadus innovatsioon või tehnoloogilised saavutused – NorVita hoiab alati kätt muutuva maailma pulsil.

TOOTMINE

Oleme uhked, et omame täielikult oma enda toodete tootmist Eestis, võrreldes paljude teiste toidulisandite tootjatega, kelle tooted ei ole nende enda poolt toodetud. Meie eesmärk on pühendada ennast arendusele ja tootmisele, et me saaksime alati kindlad olla toodete turvalisuses ja efektiivsuses.