4 PÕHJUST, MIKS VALIDA SPREI VITAMIINID

Blog

Kommenteeri
Mitmed meie jälgijad on tundnud huvi selle vastu, miks peaks kasutama just sprei vitamiine tablettide ja kapslite asemel, ehk miks on need paremad Sinu jaoks. Sprei vitamiinid on midagi uut meie jaoks, sest me oleme harjunud, et vitamiinid on tableti kujul, kuid nii nagu igas valdkonnas toimub areng, ja innovatsioon viib efektiivsemate toodeteni, siis toidulisandite maailm astub samuti vaikselt sammu edasi. Selleks järgmiseks sammuks on sprei ja liposoomsed vitamiinid.

Selles postituses toon sulle välja 4 põhjust, miks ka sina võiksid oma igapäevased vitamiinid sprei vitamiinide vastu välja vahetada ja selle abil veelgi efektiivsemalt oma tervist turgutada.

Parem imendumine

Tänaseks me mõistame, et traditsiooniliste toidulisandite imendumine sõltub meie seedesüsteemi protsessidest, mis on tuhandete aastatega välja kujunenud just toidu töötlemiseks, ja seetõttu ei ole tablettide ning kapslite näol mikrotoitainete imendumine garanteeritud. Lisaks sellele suureneb aina enam seedetrakti imendumishäirete esinemine (nt IBS ehk soole ärritussündroom, Crohni tõbi, tsöliaakia), mis takistavad vitamiinide ja mineraalide imendumist läbi soolestiku. Just seetõttu on vaja efektiivsemat alternatiivi traditsioonilistele meetmetele. Suukaudse sprei meetodi puhul jõuavad mikrotoitained läbi suu limaskesta otse vereringesse ning ei sõltu seedesüsteemi toimivusest. Uuringud on leidnud, et sprei vitamiinide imendumine on kuni 2,6 korda efektiivsem tablettidest (*Satia et al. Nutrition Journal, 2015 ).


Mugavus

Tabletid ja kapslid ei sobi igaühele. Suurema osa inimeste jaoks tekitab tablettide ja kapslite neelamine ebamugavust ning seetõttu ei pruugita toidulisandeid kasutada. Pihustamise puhul jääb ära vastumeelne tegevus ning vitamiinide tarbimine saab lihtsaks osaks igapäeva elust. Veel enam laste ja vanemate inimeste jaoks ei pruugi tablettide neelamine üldse võimalik olla. Toidulisandite suhu pihustamine võib seega olla ka ainus võimalus, kuidas mikrotoitaineid lisaks toidule saada. Lisaks sellele on vitamiinid käepärases pisikeses pudelis, mis teeb nende kaasas kandmise lihtsaks. Ühes pudelis on sõltuvalt toitainest kuni 7 kuu päevaste annuste kogus, mis hoiab sinu aega kokku apteegis käimise arvelt ja teeb elu lihtsamaks.  


Meeldiv maitse

NorVita sprei vitamiinid on maitsvad, mis teeb nende tarbimise eriti meeldivaks. Kujuta ette, et sa ei pea lastele järgi jooksma selleks, et nad võtaksid ära vajalikud vitamiinid, vaid nad ise tahavad neid võtta. Imeline, eksole! Ja mitte ainult laste jaoks, vaid ka täiskasvanutena meeldivad meile ju ikka need asjad, mis meile maitsevad ning tekitavad soovi tarbida. Kõik meie tooted on suhkruvabad ning hambasõbralikud. See tähendab, et kui sul õhtul pärast hammaste pesu tuleb alles meelde vitamiine võtta, siis sa saad seda teha ilma, et sa peaksid uuesti hakkama hambaid pesema.

Õhuvaba

Oluliseks märksõnaks NorVita sprei vitamiinide juures on õhuvaba pudel. Tavalistes sprei pudelites, kuhu pääseb õhk ligi pärast avamist, hakkavad mikrotoitained järk-järgult hävinema. Seetõttu on tihtipeale nende vitamiinide kasutusaeg maksimaalselt 6 kuud ja tihtipeale ei ole ka kuue kuu lõpuks enam toitainete sisaldus tootes sama, mis kinnises pakendis. Õhuvaba pudeli puhul ei pääse õhk toitainetele ligi ka pärast avamist. See annab meie toodetele 2 aastat säilivusaega. Jah, sa alustad vitamiinide tarbimist, teed näiteks ühe-kuulise kuuri ja siis kasutad seda uuesti alles aasta pärast ning toode on täpselt sama efektiivne. Ei ole vaja muretseda säilivuse pärast, ei pea ära viskama pooleldi tarbitud vitamiine ja ei pea minema apteeki uute järgi.

Sprei vitamiinid on Sinu jaoks mugavaim, maitsvaim ja efektiivseim lahendus mikrotoitainete saamiseks lisaks mitmekülgsele toidule.
NorVita toodete valikuga saad tutvuda www.norvita.eu/shop ja sisestades ostukorvis koodi SPREI10, saad esimeselt ostult 10% soodustust.

Lisa kommentaar

Email again: